Wylecztraume.pl © 2019 | Wszystkie prawa zastrzeżone

Witaj! Nazywam się Robert Bezdziecki. Jestem psychologiem i terapeutą, który odbył swoją własną terapię. Podziwiam ludzi, którzy mają odwagę szukać dla siebie pomocy w kryzysowych sytuacjach, ponieważ pamiętam ile mnie kosztowało, aby umówić się na pierwsze spotkanie z moim terapeutą. Najlepsze w moim zawodzie jest to, że mogę patrzyć, jak te osoby odzyskują swoje życie, a nawet rozkwitają. Bycie z nimi w trakcie tego procesu jest zaszczytem, daje mi ogromną satysfakcję i napędza do dalszej pracy.

Przeczytaj tutaj o moich osobistych refleksjach na temat przebytej przeze mnie terapii>

 

Prywatnie jestem żonatym tatą dwójki dzieci - słodkiego dwulatka i zbuntowanej 9-latki. Mieszkam i pracuję w Ełku. Lubię spacer w słoneczny dzień, wiatr na skórze podczas wietrznej pogody i jazdę na rowerze. Lubię wypić kawę, którą zaparzy mi żona. Jej wychodzi jakaś lepsza. Interesuje mnie psychologia i neurobiologia. Ekscytuje się na wiadomości o nowych metodach terapeutycznych. Można też porozmawiać ze mną na inne tematy. Czytam sobie o odkrywcach lub podróżnikach. Boli mnie krzywda, którą ludzie wyrządzają sobie nawzajem i dlatego chcę, żeby mój gabinet był miejscem bezpiecznym dla wszystkich, którzy przetrwali przemoc lub zaniedbania.

Co znajdziesz na blogu?

Wylecztraume.pl to miejsce, gdzie będę umieszczał narzędzia, porady, techniki i ćwiczenia, które pozwalają budować i wzmacniać umiejętności:

  • samoregulacji, czyli budowania poczucia spokoju, bezpieczeństwa oraz radzenia sobie z silnymi uczuciami,

  • panowania nad swoim zachowaniem,

  • usprawniające koncentrację uwagi,

  • uświadamiania swoich uczuć, myśli oraz odczuć fizycznych z ciała

  • wprowadzania w życie zdrowych nawyków.

     

Są to kluczowe zdolności przydatne nie tylko w terapii traumy, ale również umożliwiające lepszą adaptację do codziennego stresu i trudnych wydarzeń życiowych. Sposoby, które będę przedstawiał były skuteczne w moim przypadku lub okazały się pomocne dla klientów w moim gabinecie. Wiem, że w tej materii nie ma uniwersalnej metody, która działa na wszystkich, dlatego cały czas poszukuje nowych technik i jeśli coś znajdę, podzielę się z Tobą.

Jeśli chcesz otrzymać ode mnie zestaw darmowych technik relaksacyjnych oraz informacje o nowych wpisach pojawiających się na moim blogu, to zapisz się na newsletter.

Zapisz się na mój newsletter, odbieraj wiadomości o nowych wpisach na blogu i odbierz darmowe nagrania z technikami relaksacyjnymi 

UWAGA!: Nie świadczę poprzez stronę Wylecztraume.pl usług terapeutycznych online, a zamieszczane na niej materiały mają charakter jedynie informacyjny. Porady zawarte na blogu nie zastąpią psychoterapii lub innej formy terapii prowadzonej przez wykwalifikowanego profesjonalistę więc jeżeli cierpisz z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym lub fizycznym powinieneś/powinnaś skonsultować się z lekarzem, psychoterapeutą lub innym specjalistą z zakresu zdrowia psychicznego.

Co chcesz teraz zrobić?

Chcę dowiedzieć się czegoś o terapii