top of page
Psycholog i terapia traumy w Ełku

Zapisz się na mój newsletter i odbieraj wiadomości o nowych wpisach na blogu 

Projekt_bez_tytułu.png

NOWA GRUPA NA FACEBOOK'U - BEZPIECZNE MIEJSCE

Jeśli tutaj jesteś to może oznaczać, że ciekawi Cię pomysł dyskutowania o zdrowiu psychicznym, rozwoju osobistym, emocjach, sposobach radzenia sobie ze stresem oraz innych tematach związanych z psychologią. Na grupie możesz:

  • poprosić inne osoby o polecenie specjalisty (np. psychologa,  psychoterapeutę, psychiatrę) w okolicach Ełku, Pisza, czy Olecka,

  • szukać osób z podobnymi problemami do Twoich, żeby sprawdzić, co było dla nich pomocne,

  • rozmawiać z ludźmi o tym jak się rozwijać,

  • rozmawiać na inne tematy tak długo, dopóki dotyczą one psychologii.

Regulamin grupy

Dołączenie do grupy oznacza wyrażenie zgody na przestrzeganie regulaminu:

1. Stworzyłem tę grupę dla osób, które chcą rozmawiać o psychologii, czyli m. in. o problemach ze zdrowiem psychicznym, o emocjach, stresie, usługach psychologicznych, psychoterapeutycznych i psychiatrycznych.

2. Grupa istnieje, aby dać bezpieczną przestrzeń każdej osobie, która chce wyrazić swoją opinię (osobiście lub anonimowo) lub zadać pytanie społeczności. Każdy członek grupy ma prawo do przedstawienia swojego zdania tak długo dopóki wyraża się kulturalnie, nie spamuje i nie atakuje swoją wypowiedzią innej osoby lub grupy osób. Komentarze dyskryminujące osoby z powodu płci, rasy, religii, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej i narodowości będą bez ostrzeżenia kasowane, a ich autorzy i autorki usuwani z grupy.

3. Pomożesz mi dbać o nasze Bezpieczne miejsce zgłaszając mi posty i komentarze naruszające regulamin tej grupy.

4. Możesz dodawać posty informacyjne o swoich usługach z zakresu zdrowia psychicznego jeśli będą zawierały wartościową treść, dostępną za darmo.

5. Administrator nie świadczy pomocy psychologicznej przez internet i nie

będzie analizował postów lub komentarzy pod kątem tego, czy ich autor potrzebuje pomocy psychologicznej lub medycznej. Jeśli masz problem ze zdrowiem psychicznym, emocjami lub stresem pomoc możesz uzyskać od psychologów, psychoterapeutów lub lekarzy w swojej okolicy.

6. Posty i komentarze na temat problemów ze zdrowiem psychicznym mogą zawierać tylko ogólne informacje. Administrator nie ma możliwości chronić osób opisujących swoje życiowe decyzje lub konkretne fakty ze swojego życia przed krytyką osób komentujących.

Robert Bezdziecki psycholog z Ełku mówi o traumie i terapii

Hej! Mam na imię Robert. Pracując jako psycholog i terapeuta z radością patrzę na swoich klientów, którzy odzyskują poczucie bezpieczeństwa i zdolność do kierowania własnym życiem. Chcę podzielić się tym z Tobą. Pokażę Ci, jak leczyć traumę, radzić sobie ze stresem, bronić się przed przemocą oraz dbać o rozwój dzieci i rozwój osobisty. Więcej o mnie...

Psycholog dla dorosłych

Szukasz porady psychologa lub terapii? Mój gabinet znajduje się w Ełku

Jak wspierać osoby w kryzysie? - Poradnik

Dlaczego bliska osoba odrzuca naszą pomoc? Co zrobić, żeby jej pomóc i jak radzić sobie z bezsilnością, gdy nic nie działa?

Tutaj znajdziesz 7 podpowiedzi.

Bezpieczne miejsce (1).png

Bezpieczne miejsce to grupa na Facebook'u, gdzie dyskutujemy z mieszkańcami Ełku, Pisza i Olecka o zdrowiu psychicznym, emocjach, stresie i rozwoju osobistym.

Pobierz za darmo zestaw technik relaksacyjnych

Zapisz się na newsletter, a oprócz informacji o nowych artykułach dostaniesz darmowy zestaw technik relaksacyjnych, które na codzień pomogą Ci się rozluźnić i znaleźć spokój.

  • Facebook Wylecztraume Psycholog Ełk
  • YouTube Wylecztraume Psycholog Ełk
bottom of page