top of page

WYLECZTRAUME

Psychologia pozytywna | Terapia traumy | Edukacja

Zapisz się na mój newsletter i odbieraj wiadomości o nowych wpisach na blogu 

Post nr 2

Cześć! Mam na imię Robert. Prywatnie jestem żonatym tatą dwójki dzieci, a zawodowo - psychologiem i terapeutą. Mieszkam i pracuję w Ełku. Od 3 lat kształcę się i zdobywam doświadczenie w zakresie pracy z osobami straumatyzowanymi, czyli takimi, które cierpią z powodu doświadczenia

Spodobał Ci się ten wpis ?

Jeśli tak, to zapisz się na mój newsletter, odbieraj wiadomości o kolejnych wpisach na blogu i odbierz paczkę darmowych technik relaksacyjnych 

Hej! Mam na imię Robert. Pracując jako psycholog i terapeuta z radością patrzę na swoich klientów, którzy odzyskują poczucie bezpieczeństwa i zdolność do kierowania własnym życiem. Chcę podzielić się tym z Tobą. Pokażę Ci, jak leczyć traumę, radzić sobie ze stresem, bronić się przed przemocą oraz dbać o rozwój dzieci i rozwój osobisty.

Więcej o mnie...

Psycholog dla dorosłych i nastolatków

Szukasz porady psychologa lub terapii? Przyjmuję w Ełku młodzież powyżej 12. roku życia oraz dorosłych. Umów się na bezpłatną konsultację.

Pobierz za darmo zestaw technik relaksacyjnych

Zapisz się na newsletter, a oprócz informacji o nowych artykułach dostaniesz darmowy zestaw technik relaksacyjnych, które na codzień pomogą Ci się rozluźnić i znaleźć spokój.

bottom of page