MASZ WIĘCEJ

ODWAGI

NIŻ CI SIĘ WYDAJE

Decyzja o udaniu się do psychologa lub psychoterapeuty oraz o podjęciu terapii to odważny krok, a nie oznaka słabości. To decyzja na przekór swoim lękom ponieważ zamiast unikać problemów, postanawiasz stawić im czoła. Nie jest łatwo dokonać tego w pojedynkę, ale właśnie od tego jest terapeuta, który wskaże Ci kierunek i będzie Ci towarzyszył. Szczególnie w trudnych momentach, a takie z pewnością się pojawią.  W tej podróży dowiesz się, że nie można cofnąć rzeczy, które już się wydarzyły, ale można wyciągnąć z nich bardzo ważną naukę na przyszłość. Naukę, która mówi, że wszystko jest z Tobą w porządku, że masz więcej siły niż Ci się wydaje, że możesz czuć się bezpiecznie, i że masz prawo do szczęścia.

Terapia i psycholog Ełk

Terapia i psycholog Ełk

Terapia i psycholog Ełk

 

O

MNIE

Pracując z moimi klientkami i klientami dowiedziałem się jak wiele ich kosztuje zrobienie pierwszego kroku i umówienie się  na   spotkanie z  terapeutą, a później kontynuowanie terapii. Zawsze jestem pod wielkim wrażeniem tego, że potrafią znaleźć wystarczająco dużo odwagi,  aby zmierzyć się  z przykrymi wspomnieniami lub przezwyciężyć swoje lęki, poczucie winy, wstyd oraz inne trudne uczucia. Dlatego też oferuje profesjonalną pomoc psychologiczno-terapeutyczną z dbałością o bezpieczeństwo i godność moich klientów.

ROBERT BEZDZIECKI

PSYCHOLOG

psychotraumatolog

terapeuta

TRAUMA

Wyobraźmy sobie system pamięci jako dwie wyspy połączone mostem. W zwykły dzień ładunki informacji przypływają regularnie na małych statkach do pierwszej wyspy i są transportowane przez most na drugą wyspę do magazynów. Kiedy jednak wydarzy się coś traumatycznego, to tak jakby do pierwszej wyspy przypłynął wielki kontenerowiec wyładowany po brzegi informacjami. Wszelkie próby przetransportowania wszystkich informacji naraz przez most sprawiają, że grozi on zawaleniem i tylko niewielkie ładunki informacji przedostają się na drugą stronę. Czasami most się zrywa i informacje nie są przenoszone w ogóle. Terapia traumy pomaga w transporcie informacji i sprawia, że są one umieszczane we właściwych magazynach.

Czytaj więcej o traumie, PTSD i terapii traumy.

 

Czego

Potrzebujesz ?

Please reload

 

Wylecztraume.pl © 2019 | Wszystkie prawa zastrzeżone