top of page

O

MNIE

Robert Bezdziecki

Pracując z moimi klientkami i klientami dowiedziałem się jak wiele ich kosztuje zrobienie pierwszego kroku i umówienie się na spotkanie z terapeutą, a później kontynuowanie terapii. Zawsze jestem pod wielkim wrażeniem tego, że potrafią znaleźć wystarczająco dużo odwagi, aby zmierzyć się z przykrymi wspomnieniami lub przezwyciężyć swoje lęki, poczucie winy, wstyd oraz inne trudne uczucia. Dlatego też oferuje profesjonalną pomoc psychologiczno-terapeutyczną z dbałością o bezpieczeństwo i godność moich klientów.

Zgodnie z obecną wiedzą naukową doświadczenia traumatyczne (przemoc fizyczna, przemoc emocjonalna, molestowanie seksualne, wypadki, katastrofy, śmierć bliskiej osoby oraz inne), a w szczególności te, które miały miejsce w dzieciństwie są przyczyną wielu problemów ze zdrowiem psychicznym u nastolatków oraz osób dorosłych. Mając to na uwadze w swoim gabinecie wykorzystuje wiedzę i umiejętności zdobyte na:


- studiach psychologicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,
- studiach podyplomowych na kierunku psychotraumatologia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz
- kursie terapii skoncentrowanej na traumie - EMDR.

Bardzo ważne jest dla mnie zdobywanie nowych umiejętności i uważna obecność w relacji z klientami. Z tego powodu dbam o swój rozwój osobisty uczestnicząc w dodatkowych kursach oraz superwizji.

bottom of page